























100% B2B Transparantie: ➡ Raadpleeg de officiële SEF Velcut Premium Fabrieksspecificaties.
Zoekt u de absolute topklasse in velours- en flockfolie voor hoogwaardige kledingbedrukking, merktextiel en representatieve werkkleding? De SEF-Velcut Premium (500 micron) is de wereldwijde kwaliteitsnorm onder textieldrukkerijen en signmakers. Dankzij de extreem hoge vezeldichtheid van viscose creëert deze folie een opvallende, fluweelzachte 3D-uitstraling op hoodies, sweatshirts en corporate wear. De OEKO-TEX Standard 100 Klasse I certificering garandeert een 100% PVC-vrije, gifvrije toepassing die voldoet aan de strengste aanbestedingseisen voor baby- en werkkleding. Wij leveren deze folie per strekkende meter of volle rol op de populaire werkbreedte van 50 cm direct uit eigen voorraad Assendelft.
✓ Frank's Directe Hub-Garantie: 100% Originele SEF® fabriekskwaliteit, direct geleverd uit onze geconditioneerde hub in Assendelft.
✓ Verse productiebatches (geen verouderde lijmlagen) | ✓ Geen snij- of verpakkingskosten | ✓ Snelle B2B-levering
Laat u niet gek maken door stijgende marktprijzen, lange levertijden en onverwachte toeslagen bij traditionele groothandels. SignWarehouse hanteert een transparante, scherpe B2B-aanpak op A-merk textielfolies:
De Plotter-Operator (Snijden & Pellen): De licht klevende polyester drager houdt zelfs de kleinste details en fijne letters perfect op hun plek. Snelle verwerking op de peltafel zonder dat fijne schreefletters lostrekken.
De Monteur / Pers-Operator (Montage & Warm Pelbaar): Direct na de persgang van 15 seconden op 160°C warm afpellen. Dit verkort de cyclustijd per kledingstuk aanzienlijk bij grote series werkkleding.
De Eigenaar (Geen Claims & Hoge Marge): Met OEKO-TEX Standard 100 Klasse I gecertificeerd voor direct huidcontact. U levert kleding bedrukkingen af die wasbaar zijn tot 60°C en niet gaan rafelen of kaal slijten, wat hogere marges op uw eindproduct oplevert.
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Fabrikant & Serie | SEF Velcut Premium (Viscose Flock) |
| Folie-Dikte | 500 micron (0,50 mm) superieure 3D-veloursstructuur |
| Lijmlaag | Thermoplaste geactiveerde kleeflaag (PVC-vrij) |
| Aanbevolen Meshoek | 60° Flockmes (SW-KNIFE-60) met verhoogde snijdruk |
| Persparameters | 160°C – 170°C | 15 – 17 seconden | Medium druk (3–4 bar) |
| Drager Verwijderen | Warm verwijderen (Niet napersen) |
| Wasbaarheid & Droger | Wasbaar tot 60°C (Neon max. 40°C) | Drogerbestendig (binnenstebuiten) |
| Certificering | OEKO-TEX Standard 100 Klasse I (Babyveilig) |
Hoe verhoudt SEF-Velcut Premium (500 µm) zich tot standaard Flexfolie (90 µm)?
Waar standaard flexfolies (zoals Siser PS Film of Poli-Flex Turbo) strak en dun op het textiel liggen, creëert SEF-Velcut Premium met zijn 500 micron viscosevezels een opvallend 3D-reliëf met een luxe 'touch'. Flexfolie is ideaal voor sportshirts en dunne promotiekleding; Velcut Premium is de absolute standaard voor representatieve hoodies, werkkleding en kwaliteitsmerch waar een luxe uitstraling vereist is.
Moet ik SEF-Velcut napersen na het verwijderen van de liner?
Nee, wij adviseren uitdrukkelijk om Velcut niét na te persen. Napersen plet de 500 micron viscosevezel waardoor de luxe 3D-flockstructuur verloren gaat. Eén persgang van 15 seconden is voldoende voor een permanente verankering in het textiel.
Is SEF-Velcut Premium geschikt voor babykleding en werkkleding?
Ja. Velcut is OEKO-TEX Standard 100 Klasse I gecertificeerd, wat betekent dat het volledig vrij is van PVC, weekmakers en zware metalen. Het is gegarandeerd veilig voor baby- en kinderkleding én bestand tegen de zware waseisen van werkkleding.
Twijfel je tussen een standaard dunne flexfolie en een flockfolie voor je kledingproject? Als je kledingstukken een exclusieve, uitstraling moeten krijgen die direct opvalt, pak dan absoluut deze 500 micron SEF-Velcut Premium. Laat me wel heel helder zijn: ga Velcut Premium na het verwijderen van de warme liner absoluut niét napersen. Ik zie het in de praktijk nog te vaak gebeuren uit gewoonte, maar als je er weer de volle persdruk op zet, plet je de viscosevezels plat en wrijf je die hele luxe 3D-veloursstructuur naar de knoppen. Gewoon eenmaal 15 seconden op 160°C drukken, warm afpellen en afblijven. Wasbaar tot 60°C en blijft jarenlang snaarstrak zitten. Frank's Praktijktip: Gebruik bij verwerking op je plotter altijd ons geharde 60° Flockmes (SW-KNIFE-60) om moeiteloos door de dikke vezellaag te snijden! Saffie!
Aanbevolen Gereedschap op de Werkbank:
Bestel direct uw 60° Flockmes (SW-KNIFE-60) en Thermo Tape Siliconen (SW-TAPE-THERMO) mee voor een frictieloze verwerking onder de transferpers.
Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..
Complete your purchase